I kolejka

I kolejka

Co do meczu, to nasi zawodnicy od początku mieli znaczną przewagę, stwarzali więcej sytuacji lecz nie potrafili ich wykorzystać. Po zagraniu ręką jednego z zawodników gości, Paweł Młot szybko wznowił grę podając piłkę do Duckiego, który pewnie wykorzystuje 100% sytuacje  . Mamy 1:0. Ten wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W przerwie kilka słów od trenerów, rotacje i zmiany w składzie, które jak się okazało przyniosły efekty. Od początku II połowy nasi zawodnicy mocno zaatakowali i jedna z akcji przynosi bramkę na 2:0, Strzelił ją po podaniu Bartosz Pieniaka Michał Kędziorek. Dalej atakowali i stwarzali kolejne sytuacje. Po kilku minutach piłkę dorwał Pieniak który umieszcza piłkę w siatce, mamy 3:0. Ponownie stwarzamy sytuację i kolejne trawienie Michała Duckiego 4:0. Na 5:0 tym samym ustanawiając wynik meczu uderzył Patryk Romanowski dobijając rywali !!!.